Kuro sistemos remontas

kuro sistemu remontas

Šiandieninės automobilių kuro tiekimo sistemos yra pažangios ir sudėtingos. Didžioji dalis automobilių vis dar varomi vidaus degimo varikliais, o sklandi kuro tiekimo sistema yra būtina jų veikimui. Net smulkūs gedimai gali sutrikdyti kuro tiekimą ir sustabdyti variklio darbą. Todėl svarbu suprasti kuro tiekimo sistemą ir reguliariai atlikti jos priežiūrą, kad transporto priemonė galėtų būti eksploatuojama be rūpesčių.

Dažniausiai pasitaikantys kuro sistemos gedimo požymiai

Keli svarbūs automobilio požymiai, rodantys, kad kuro tiekimo sistema gali įspėti apie gedimą ir tai jau laikas kreiptis į mus:

  • užsikimšęs kuro filtras yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių kuro sistemos gedimų, tačiau jo pakeitimas nėra sudėtingas procesas. Jaučiant neįprastą variklio veikimą, pvz. sunkumą užvedant ar vangumą, reikėtų pasitikrinti kuro filtrą;
  • kuro purkštukų gedimai; jei pastebite, kad variklis pulsuoja laisvos pavaros metu arba apsukų rodyklė šokinėja, tai gali būti pirmi požymiai, kad purkštukai yra sugedę;
  • jei visiškai neužsiveda automobilis ir problema susijusi su kuro sistema, gali būti ir kuro siurblio gedimas; jis yra vienas iš svarbiausių automobilio elementų, kuris užtikrina sklandų degalų tiekimą iš kuro bako į variklį.

Kuro sistemos remonto darbai

Atliekame šiuos kuro sistemos remonto darbus: