Kuro purkštukų patikra

Šiuolaikiniai purkštukai gali atlikti kelis įpurškimus per vieną degimo ciklą ir įpurkšti kurą į variklį esant labai dideliam slėgiui. Nors tai duoda daug naudos, sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, pagerina degalų ekonomiją ir užtikrina geresnį važiavimą, tai taip pat reiškia, kad jie yra daug labiau linkę nusidėvėti.

Modernia programine įranga patikriname visus kuro purkštukų parametrus. 

Nors purkštukai sukurti taip, kad tarnautų ilgai, dėl įpurškimo technologijos pažangos jie anksčiau ar vėliau nusidėvi. Dažnai purkštukai nusidėvi greičiau dėl netinkamo sumontavimo, tad labai svarbu kreiptis į profesionalius specialistus, kurie atliks šį darbą tinkamai ir profesionaliai. Keičiant ar restauruojant purkštukus, būtina išlaikyti idealią švarą darbo metu, kad nebūtų užteršta kuro įpurškimo sistema. 

Tam, kad išvengti purkštukų gedimo, svarbu reguliariai tikrinti purkštukus. Taip pat rekomenduojama naudoti aukščiausios kokybės degalus, kad variklio dalys būtų švarios nuo nuosėdų. Būtina reguliariai keisti oro, alyvos ir kuro filtrus. Nešvarūs arba užsikimšę filtrai leis į variklį patekti teršalams, sugadindami pagrindinius komponentus ir paveikdami variklio veikimą bei degalų ekonomiją. Vadovaudamiesi aukščiau pateiktais patarimais, galėsite tiksliai nustatyti galimas priežastis, supaprastinti diagnostikos procesą ir atlikti geriausios praktikos purkštuko pakeitimą – kokybiškam ir ilgalaikiam remontui.

Kokie požymiai įspėja apie reikalingą kuro purkštukų patikrą?

Kuro purkštukų patikra yra svarbi reguliarių automobilio techninio aptarnavimo procedūrų dalis. Rekomenduojama atlikti kuro purkštukų patikrą kas 100 000 km arba kas 5 metus. Taip pat verta patikrinti purkštukus, jei jaučiate, kad variklio veikimas tampa netaisyklingas, padidėja kuro sąnaudos arba yra kitų netipinių simptomų (degalų kvapas, užsidegusi skydelio indikatoriaus lemputė ir pan.). Laiku atliekama kuro purkštukų patikra gali padėti išvengti brangių remonto darbų ir užtikrinti sklandžią automobilio veiklą.