Kuro filtro keitimas

Kuro filtro keitimas yra reguliarios automobilio priežiūros dalis. Tinkamai prižiūrint kuro sistemą ir keičiant kuro filtrą laiku, pailgėja kuro siurblio tarnavimo laikas. Užsikimšęs filtras sumažina degalų slėgį ir tūrį degalų sistemoje. Jei jūsų transporto priemonė praranda galią, tai gali būti užsikimšusio kuro filtro požymis.

Kam reikalingas kuro filtras?

Kuro filtras yra skirtas išvalyti degalus nuo nešvarumų ir užtikrinti, kad jie patenka į variklio degimo sistemą švarūs. Kuro filtro reguliarus keitimas padeda užtikrinti optimalų variklio darbą ir sumažina gedimų riziką

Kas kiek laiko rekomenduojama keisti kuro filtrą?

Šiais laikais patobulinus degalus ir šiuolaikinę kuro sistemą, kuro filtrą kai kuriais atvejais galima keisti ir kas 60 000 kilometrų. Būtinai perskaitykite savo automobilio naudojimo instrukciją arba pasikalbėkite su mumis, kad nustatytumėte tinkamiausią laiką kuro filtro pakeitimui.

Požymiai, kurie parodo, kad kemšasi kuro filtras

Jei pastebite, kad jūsų transporto priemonė netenka galios kalnuose ar sunkiau pradeda judėti, dreba tuščiosios eigos metu, greitis lėtai didėja net ir stipriai spaudžiant greičio pedalą, gali būti laikas patikrinti degalų sistemą ir, žinoma, pradžioje kuro filtrą. Tai gali rodyti neefektyvų degalų tiekimą..

Štai penki blogo kuro filtro simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

  • Jums sunku užvesti automobilį. Jei problema yra kuro filtras ir jis nebus greitai pakeistas, galite pastebėti, kad jūsų transporto priemonė išvis neužsives.
  • Variklio darbo netolygumas tuščiąja eiga. Nešvarus kuro filtras gali neleisti varikliui gauti pakankamai degalų.
  • Transporto priemonės sustojimas. Niekas nenori staiga sustoti eisme. Tačiau taip gali nutikti, jei važiuojate su filtru, kuris yra užsikimšęs.
  • Kuro sistemos komponento gedimas. elektriniai kuro siurbliai gali per anksti sugesti, bandydami išstumti degalus per nešvarų kuro filtrą.
  • Garsai iš kuro siurblio. Staigūs, neįprasti garsai iš kuro siurblio gali signalizuoti apie užterštą kuro filtrą.