Turbinų remontas

Automobilio turbina susideda iš dujų turbinos ir kompresorius. Tam, kad jie veiktų be sutrikimų, svarbu tinkamai prižiūrėti dujų turbiną ir reguliariai lankytis autoservise. Gerai veikianti turbina padeda sumažinti degalų sąnaudas ir mažiau teršia aplinką. Pastebėjus veikimo nesklandumus, būtina diagnostika ir priklausomai nuo rezultatų – turbinos remontas arba restauracija.

Dažniausiai pasitaikančios turbinos gedimų priežastys:

  • blogas ir nesandarus oro filtras arba vamzdynas;
  • didžiausios leistinos turbinos sūkių vertės viršijimas, detalių medžiagos nusidėvėjimas ir kt.;
  • nekokybiškos alyvos ar alyvos filtrų naudojimas, per retas alyvos keitimas ir kitų tepimo sistemos problemos. 

Turbinos remonto procesas

Turbinos remontas yra procesas, kuriuo siekiama atkurti turbinos veikimo efektyvumą ir padidinti jos veikimo trukmę. Turbinų remontas gali būti atliekamas dėl įvairių priežasčių, tokių kaip įprastas dėvėjimasis, netinkamos naudojimo sąlygos arba neteisinga priežiūra.

Remontas gali būti atliekamas įvairiais būdais, priklausomai nuo turbinos būklės ir remonto tikslų. Kai kuriais atvejais gali būti reikalingas tik dalinis turbinos atnaujinimas, t.y. tik keičiamos tam tikros dalys. Kitais atvejais gali būti reikalingas pilnas turbinos remontas ar net jos keitimas kita. Turbinos remontas yra labai specializuotas procesas, todėl privalo būti atliekamas autoservisuose laikantis reikalavimų.

Norint atlikti kokybišką turbinos remontą, reikia turėti specializuotą įrangą, patirties su turbinų remontu ir naudoti kokybiškas dalis. Tai užtikrins, kad turbinos veikimas bus atkurtas aukščiausios kokybės ir veikimas bus prailgintas.

Turbinos remonto kaina

Turbinos remonto kaina tiesiogiai priklauso nuo to, kiek ir kokių dalių teks pakeisti. Todėl sunku nustatyti kainą neįvertinus tikslaus gedimo. Kartais matant turbiną aišku, jog reikės keisti visas detales, tačiau dažniausiai reikia ją ardyti, kad galima būtų nustatyti tikslų gedimą. Po turbinos išardymo visada informuojame klientą apie gedimo priežastis, būsimą remonto eigą ir kainą.

Turbinos remontą  atlikti profesionalūs meistrai

Svarbu atkreipti dėmesį, kad sugedusi turbina gali sugadinti jūsų automobilio variklį. Tad, siekiant išvengti tokių nepageidaujamų padarinių, svarbu nedelsti ir pasirinkti kokybišką turbinos diagnostiką ir šiuolaikišką bei kvalifikuotą remonto paslaugą. Didelė turbinos remonto sėkmės dalis priklauso nuo turbiną montuojančio meistro. Labai dažnai įvyksta montavimo klaidų, neprofesionalumo ar nenumatytų atsitiktinumų, dėl kurių turbinos sugenda, tačiau gedimai pastebimi ne iš karto.

Automobilio turbinos remontas yra sudėtingas procesas, todėl geriausia pasitikėti profesionalais. Jei turite bet kokių klausimų ar susirūpinimų, nedvejokite kreiptis į mus – mes visada pasirengę padėti.