Purkštukų remontas

Siekiant, kad kuro purkštukai veiktų tinkamai – svarbu juos nuolat prižiūrėti, reaguoti į gedimus, žinoma, senas dalis keisti naujomis. Tinkamai prižiūrimi kuro purkštukai turėtų tarnauti apie 200 tūkstančius kilometrų, vėliau senus reikia keisti naujais. Neigiamą įtaką tarnavimui daro žemos kokybės kuras bei įvairios kilmės nešvarumai.

Primename, kad greičiau reaguosite į kuro purkštukų gedimus – tuo greičiau jie bus pakeisti ir neigiamą įtaką kitoms mašinos dalims nebus padaryta. Užsukite pas mus ir sutvarkysime kuro purkštukus ne tik greitai, tačiau ir konkurencingomis kainomis.

Dažniausiai pasitaikantys purkštukų remonto darbai

Dyzelinių transporto priemonių purkštukų remonto darbai yra sudėtingi, tad ne veltui turėtų būti paliekami specialistams. Nerekomenduojame gedimų tvarkyti patiems, kadangi be žinių bei tinkamos įrangos – galite problemų padaryti dar daugiau.

Purkštukų remonto procesas, kurios laikomasi mūsų servise apima detalumą ir profesionalumą, kurį garantuoja ne tik geriausia komanda, tačiau ir inovatyvi įranga.

 • Purkštukai yra išardomi.
 • Atliekamas detalus dalių inspektavimas.
 • Neatsiejama tvarkymo dalis – purkštukų valymas ultragarsu.
 • Atliekamas aukšto slėgio kuro purškimo testavimas.
 • Nustatomos, kokios galimos dalies gedimo priežastys.
 • Sudaroma dalies patikros ataskaita.
 • Purkštukai atgal įmontuojami į transporto priemonę.

Visus darbus atlieka patys geriausi specialistai, naudojame inovatyvią įrangą, kuri garantuoja profesionalų rezultatą.

Kada rekomenduojama kuro purkštukų patikra?

Esant purkštukų gedimams netinkamai veikia automobilio variklis. Kuo labiau problemos bus ignoruojamos, tuo ilgainiui darysis vis didesnės. Žemiau nurodome simptomus, kurie rodo, kad laikas apsilankyti pas mus purkštukų patikrai.

 1.     Jeigu automobilio variklis užsiveda sunkiai, gali būti, kad reikalingas purkštukų remontas. Žinoma, mašina sunkiai užsivesti gali dėl daugelio priežasčių, tačiau purkštuko gedimai – viena dažniausiai pasitaikančių.
 2.     Dėl purkštuko gedimų dažnai padidėja variklio vibracija.
 3.     Taip pat dėl purkštuko gedimų salone gali sklisti nemalonus degalų kvapas. Jiems sugedus pradeda tekėti kuras, kuris ir sukelia nemalonius kvapus.
 4.     Taip pat purkštukų gedimai „iššaukia“ ir didesnes kuro sąnaudas. Taip nutinka dėl to, kad užsikimšus purkštukams reikalingas didesnis degalų kiekis, kuris yra neįpurškiamas į variklio cilindrą.
 5.     Apie gedimus dažnai signalizuoja ir užsidegusi indikatoriaus lemputė „Variklio gedimai“.

Purkštukų remontas pas mus

Siūlome profesionalias ir daug įvairių darbų apimančias purkštukų remonto paslaugas, kurios leis būti ramiu, kad kartą sutvarkytas gedimas bus pašalintas ilgam laiko tarpui. Mūsų komandoje dirba patys geriausi savo sferos specialistai. Siekiame kuo efektyviau dirbti, todėl paslaugas teikiame greitai, lanksčioms kainomis ir su garantijomis. Taip pat atsakome į visus klausimus, kurie kyla mūsų klientams. Tikimės, kad tai padės geriau suprasti purkštukų remonto laiku svarbą.